9 Ocak 2015 Cuma

Sayılar ve aşk


Numeroloji: Aşk ve İliski Rehberiniz  adlı kitabın yazarı Sonia Ducie'ye göre, doğum gününüzün, aşk hayatınız üzerinde büyüleyici etkileri var. Ona göre numeroloji, diger insanlarla olan fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamanızı sağlıyor.

Kisisel numaranizi bulmak için yapmaniz gereken islem çok basit:
Bunun için sadece dogum gününüz gerekiyor.
Örnegin ayin 4'ünde dogduysaniz, kisisel numaraniz '4' demektir.
Eger çift rakamli bir günde, örnegin 15'inde dogduysaniz, numaraniz '6' (1 + 5 = 6)
Ayın 29'unda dogduysaniz, kisisel numaraniz '2' (2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2) oluyor.

Şimdi 1'den 9'a kadar rakamların AŞK anlamlarına bakalım..

Bencil birler
Dogustan liderlik özelliginiz ve kontrolü elinizde bulundurma isteginiz, hayatinizin diger alanlarinda oldugu gibi ask hayatinizda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü 'Hep ben, hep ben!' diyorsunuz. Bu bencil yapiniz, insanlarin sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

Romantik ikiler
Romantizm, sizin için en basta geliyor. Sevildiginizi hissetmeye ihtiyaciniz var. Siz de karsiliginda sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoslaniyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diger yarisiyla baglanti kurmanizi sagliyor. Çok verici bir insansiniz, almayi da ögrenmelisiniz.

Flortcü üçler
Flört tam sizin için. Ama bu çogu zaman basinizin belaya girmesine yol açiyor. Çevrenizi sarmasini istediginiz yakisikli erkeklerden, asilsiz dedikodulara kadar birçok konu sizi mesgul ediyor. Bu egiliminizle, hayatin gerçeklerinden uzaklasmak istiyorsunuz.

Tutkulu dörtler
Çok romantik ve tutkulu bir insansiniz. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtyiaçlarini karsilamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapiyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. En büyük korkularinizdan biriyse, asik olmak. Daha dogal ve rahat davranarak iliskinize heyecan katabilirsiniz.

Değişken beşler
Rüzgar gibi degiskensiniz ve sizin bu yapiniza ayak uydurabilecek bir asiga ihtiyaciniz var. Hayatinizdaki her kisi ayri bir macera. Ask konusunda çok sabirsizsiniz ve önünüze gelen herkesle birlikte olma egiliminiz var. Bu gruptakiler genelde bagimli kisilige sahiptir

Şefkatli altılar
Çarsaflarin arasinda çok yeteneklisiniz ve birine asik oldugunuzda sefkatli ve cömertsiniz. Mantiginizla degil, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatinizda hiç olmazsa bir kez, kirdiginiz bir kalbi onarmaya çalisin.

Hayalci yediler
Sevdiginize tapiyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sagliyorsunuz. Hayal kurmayi seven bir insansiniz. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceginiz bir erkegi tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.

Oyuncu Sekizler
Çevrenizi büyülüyorsunuz. Sevdiginiz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda sansli görüyor. Askta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoslaniyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanizi kullanin.

Cömert dokuzlar
Çok verici bir insansiniz. Ödülünüzse, esinizi mutlu ve memnun görmek. Yumusak ve oyunlar oynamaktan hoslanan bir insandan gerçekten çilgin ve vahsi bir insana dönüsebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz, neyse ki bu siniriniz kisa sürede yatisiyor.

Denediyseniz sonucu bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz..

0 Yorum:

Yorum Gönder