19 Ocak 2015 Pazartesi

Kışkırtarak eşini bulma yarışması


Bir çok ülkede farklı isimlerle aynı formatta bu yarışma yayınlandı. Bir dönem Türkiye'de de olur mu diye baya tartışılmıştı. İnternette biraz araştırdığımda seveni kadar sevmeyenlerinde çoğunlukta olduğunu gördüm hatta Acun Ilıcalı'ya göndermeler yapan mesajlara rastladım :)

Peki bu yarışma nedir, nasıl oynanılıyor ve içeriği nedir ?
Proğramın her bölümünde 12 kişi yarıştırılıyor bunlardan 4'ü erkek 8'i kız olacak veya tam tersi 4'ü kız 8'i erkek olacak. Yarışma giriş, tanışma ve sonuç olarak 3 etaptan oluşuyor.
İlk etapta adaylar ortaya çıkarak şarkı veya dans gibi bir gösteri sunarak kendisini tanıtıyor.
İkinci etapta eşini seçmek için yine ortaya çıkarak adayları kışkırtıyor. seçtiği aday ile fiziği olarak (Öpüşme, dans vs..) gibi bir yaklaşımda bulunuyyor.
Üçüncü etapta eşleşmeler bittiğinde teklifler yapılıyor ve karşıdaki kişinin red etme hakkı bulunuyor.

Olay genel itibariyle fiziki yaklaşımlar ortaya çıktığı için bu programın Türkiye'de kabul görülmeyeceği düşünülüyor.

Bu programın içeriğini görsel olarak ifade etmek için bir video hazırladık..Konu hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi yorum olarak bizlere yazarsanız çok mutlu oluruz..

(Bu konuyu google ve benzeri arama motorlarında 12 Corazones, 12 Corazones nasıl oynanır, 12 Corazones nedir, arjantin çıklak yarışma, amerika çıplak yarışma, yabancı çıplak yarışma, güzel kızlar, kız videoları, erkek videoları, kışkırtarak eşini bulma yarışması gibi arama terimleriylede bulabilirsiniz.. )

2 yorum:

  1. Acun bu yarışmayı yaparsa bende katılırdım
    park köşelerinde öpünce oluyoda burdamı olmiyacak

    YanıtlaSil